bug-m4
[Top][All Lists]
Advanced

[Date Prev][Date Next][Thread Prev][Thread Next][Date Index][Thread Index]

Göster Kendini !...


From: Nokia Game
Subject: Göster Kendini !...
Date: Sun, 16 Nov 2003 05:45:01 +0200


Nokia Game'e katıl.
Nokia Game Oyna - tüm dünya için hazırlanan mobil online oyun. PC'den, Nokia 3650'den veya Nokia N-Gage Oyun Konsolundan oyna.

19 Kasım'dan itibaren 10 gün boyunca heyecan dolu bir oyun oyna! Nokia N-GageT oyun konsolu kazan! Şimdi kayıt ol. Tarihin bir parçası ol... game deck!Oyuncu adı:   

 
Oyuncu adının benzersiz olup en az 5 en fazla 18 karakterden oluştuğundan emin ol. Sadece İngilizce karakterleri kullanabilirsin. a'dan z'ye harfleri (sadece küçük harf kullan, büyük harf KULLANMA), 0 ila 9 arasındaki rakamları ve _ karakterini kullan. Biraz orijinal olmaya çalış...
 Şifre:

 
Şifren en az 8 karater uzunluğunda olmalı fakat 18 karakteri aşmamalıdır. Sadece İngilizce karakterleri kullanabilirsin. a'dan z'ye harfleri (sadece küçük harf kullan, büyük harf KULLANMA), 0 ila 9 arasındaki rakamları ve _ karakterini kullan. Hatırlatma: hatırlaması kolay bir şifre seç.
 E-posta:

 
E-posta adresin oyundaki gelişmeler ile ilgili en yeni haberleri alabilmen açısından son derece önemlidir. Okul, ev ve işten erişilebilecek bir adres kullanmanı tavsiye ederiz.

Örnek:
address@hidden
 Ülke Seç: Ülke Seç Australia Bahrain België (Nederlands) Belgique (Franςais) Česká republika Danmark Deutschland España France Great Britain Hellas Hong Kong Italia Jordan Kuwait Luxembourg Magyarország Misr Nederland Norge Oman Österreich Polska Portugal Qatar Republic of Ireland Republika Hrvatska Saudi Arabia Schweiz (Deutsch) Singapore Slovenija Sverige Suisse (Franςais) Suomi Thailand Türkiye United Arab Emirates

 
Ülke Seç
 Mobil:

 
Buraya mobil telefon numaranı gir. Mobil telefon numaranı girerken lütfen arkadaşlarına vereceğin numarayı kullan.
Ülke koduna gerek yoktur. Nokia Game sırasında mobil telefonuna çeşitli mesajlar alacaksın. Bu ücretsiz bir hizmettir.
 


Nokia Game Oyun Kurallarını kabul ediyorum. KurallarınıBu emaili bir daha almak istemiyorsaniz tiklayiniz...
reply via email to

[Prev in Thread] Current Thread [Next in Thread]